Спортсменка стала першою в історії срібною призеркою Олімпійських ігор з карате
Головне
5 Серпня 2021, 15:47
читать на русском

Спортсменка Анжеліка Терлюга здобула для України третє олімпійське срібло з карате.

Як повідомляє НОК, "це історична нагорода", оскільки Терлюга стала першою в історії срібною призеркою Олімпійських ігор з карате.

Анжеліка Терлюга

Свій шлях до п’єдесталу наша спортсменка розпочала з першого місця в групі, де вона впевнено перемогла представницю Єгипту Радву Сайєд (1:0), внічию завершила зустрічі з Молдір Жанбырбай з Казахстану(4:4) та австрійкою Беттіною Планк (0:0), а в останній сутичці перевершила господарку турніру Міхо Міяхару - 4:0. Долю півфіналу з представницею Тайваню Вень Цзу-Юнь (4:4) вирішили судді та віддали перевагу українці. Та у фіналі змагань переконливішою все ж була суперниця з Болгарії Івет Горанова (4:1), - розповіли у Національному олімпійському комітеті.

Нагадаємо, першу срібну медаль Олімпіади для України здобув плавець Михайло Романчук, який став віцечемпіоном Олімпійських ігор-2020. Друге срібло Олімпійських ігор здобув борець Парвіз Насібов.