Київ отримав 50 нових білоруських автобусів - фото

До кінця року столиця отримає ще 150 транспортних засобів
Київ отримав 50 нових білоруських автобусів - фото
Нові автобуси для Києва Фото: kyivcity.gov.ua

Київ отримав 50 нових автобусів виробництва білоруського заводу МАЗ. До кінця року надійдуть ще 150. Транспортні засоби придбані на умовах лізингу.

Усі вони сьогодні вже вийшли на маршрути в місто. Про це мер Києва Віталій Кличко (Віталій Кличко - досьє) заявив під час презентації першої партії автобусів.

Він зазначив, що столиця стрімко розвивається, збільшується кількість її мешканців. І тому необхідно продовжувати розвивати систему громадського транспорту.

Читайте також

Хочу наголосити, що навіть у цей непростий час – коли триває боротьба з пандемією, економічна криза, війна на сході України – столиця змогла закупити за останні кілька років 139 нових тролейбусів, 65 сучасних трамваїв та загалом 307 нових автобусів. 200 з них на умовах лізингу ми отримаємо до кінця цього року. І сьогодні мені дуже приємно представити вам першу партію з цих двох сотень – 50 новеньких автобусів виробництва білоруського заводу МАЗ. До кінця року надійдуть ще 150 таких машин, – сказав мер Києва.

За його словами, сьогодні в міста є велика потреба в таких автобусах. Адже значна кількість рухомого складу "Київпастрансу" складають автобуси, термін експлуатації яких – понад 10 років.

Нові автобуси мають низьку підлогу, пандуси та спеціальні місця в салоні для людей з інвалідністю. Вони обладнані системою відеоспостереження та навігації. Ці машини відповідають екологічному стандарту "Євро-5".

1