Київська агенція розробляла рекламу для терористів "Л/ДНР" - фото

У матеріалах були заклики до розколу та федералізації України
Київська агенція розробляла рекламу для терористів "Л/ДНР" - фото
Рекламна агенція у Києві виготовляла продукцію для терористів Фото: ssu.gov.ua
3 Вересня 2021, 06:19
читать на русском

Кіберфахівці Служби безпеки України у Києві викрили рекламну агенцію, яка займалася розробкою інформаційних кампаній для терористичних організацій "Л/ДНР" та окупаційної влади Криму.

Як повідомили у пресслужбі Служби безпеки, фірма почала працювати над пропагандистськими матеріалами ще у 2014 році. Тоді рекламники розробляли макети антиукраїнських бігбордів, які розміщували в ОРДЛО, Криму та поширювали через місцеві ЗМІ.

У цих матеріалах були явні заклики до розколу та федералізації України.

Серед "архівів" агенції за попередні роки, які вдалося вилучити, є макети та готова продукція із надписами: "Харьковская республика", "Одесская республика", "Родина у нас у всех одна – Россия. Глава ДНР А.В. Захарченко" тощо. Останнім часом підрядники підготували серію кампаній для сепаратистів із гаслами: "Сохранили мир! Обеспечим стабильность. Крым Единая Россия", "Весна победой нашей. Крым Единая Россия", "Год Крымской весны. Наш выбор-наша победа!", "Прорвем любые блокады. Сергей Аксёнов. Глава республики Крым. Крым новых возможностей", - йдеться у повідмоленні.

За попередньою інформацією, агенція в Києві є дочірньою компанією московської фірми та повністю контролюється громадянами РФ.

Наразі СБУ розслідує кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України. Правоохоронці провели санкціоновані обшуки в офісних приміщеннях і за місцем проживання фігурантів справи.

Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, нещодавно в СБУ викрили бойовика, який за завданням ФСБ РФ готував терористичний акт на території України. Ціллю терориста був провідний фахівець з розробок перспективних зразків військової техніки та озброєння для ЗСУ.

Читайте також