Кличко розповів, кому і скільки перепусток на транспорт видали у Києві

Найбільше отримали працівники медзакладів
Кличко розповів, кому і скільки перепусток на транспорт видали у Києві
Спецперепустки (фото: пресслужба Кличка)

Департамент транспортної інфраструктури видав у Києві майже 500 тисяч спецперепусток на проїзд у громадському транспорті.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу 7 квітня.

Департамент транспортної інфраструктури КМДА видав уже майже пів мільйона перепусток для проїзду в громадському транспорті працівників підприємств критичної інфраструктури: тих, хто забезпечує життєдіяльність міста. Такої кількості (перепусток) достатньо, - заявив він.

За його словами, спецперепустки видали:  

  • закладам охорони здоров’я та фармацевтики - 152 тисячі;
  • сфері промисловості (підприємствам з виробництва та реалізації продуктів харчування, оборонної галузі, машинобудування) – 104 тисячі;
  • центральні органи виконавчої влади, державні та комунальні установи та організації отримали загалом 81 тисячу спецквитків;
  • військовослужбовці, рятувальники, правоохоронці, органи судової системи – 72 тисячі;
  • підприємства житлово-комунального господарства – 46 тисяч;
  • працівникам ЗМІ видали – 4700 спецперепусток;
  • закладам культури, релігійної та ритуальної сфери – 2700.

Читайте також

Кличко зазначив, що через велику кількість заявок терміново додрукували додатково 100 тисяч спецперепусток. Тимчасові незручності виникли через те, що видавали їх у вихідні. Але, в понеділок та вівторок всі, хто потребував, отримали ці документи.

Нагадаємо, що посилення карантинних обмежень у Києві призвело до обмеження доступу до громадського транспорту. Скористатися метро, автобусами, тролейбусами чи трамваями можливо лише за спецперепустками.

1