Контррозвідка СБУ викрила командира снайперів бойовиків, який воював проти захисників Донецького аеропорту

Крім того, він шпигував на користь РФ
Контррозвідка СБУ викрила командира снайперів бойовиків, який воював проти захисників Донецького аеропорту
Фото: СБУ
25 Січня 2022, 21:49
читать на русском

Контррозвідка української спецслужби встановила особу командира снайперського підрозділу бойовиків. Зловмисник разом зі своїми підлеглими вели прицільний вогонь по військовослужбовцях сил антитерористичної операції.

Про це повідомили в СБУ.

Встановлено факти його участі у бойових діях проти українських захисників Донецького аеропорту.

Крім того, зловмисник систематично збирав розвіддані щодо підрозділів Збройних Сил України на сході нашої держави. Отримані відомості передавав представникам спецслужб РФ.

Його "кураторів" цікавила інформація щодо кількості, розташування позицій та передислокації українських військ.

За даними слідства, бойовиком є мешканець Донеччини, який у січні 2015 року добровільно приєднався до угруповань так званої "ДНР". З того часу, брав активну участь у бойових діях проти сил АТО.

Наразі він переховується від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території регіону.

За матеріалами контррозвідки та слідчих СБУ, суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України, та призначив покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

Засудженого оголошено у розшук. Початок терміну відбування покарання обчислюватиметься з дня його затримання та приведення вироку до виконання.

Нагадаємо, у Луганській області контррозвідники СБУ затримали колишнього учасника незаконних збройних формувань так званої "ЛНР", який намагався потрапити на підконтрольну українській владі територію регіону для оформлення пенсії.

Читайте також