Користуючись повенями РФ перекинула до Криму майже 21 тисячу військових та спецтехніку

У Феодосії розпочали будівництво нового військового містечка
Головне
Користуючись повенями РФ перекинула до Криму майже 21 тисячу військових та спецтехніку
Російські війська (скріншот відео 24 канал)

Окупаційна влада Російської Федерації продовжує нарощування військової присутності на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя.

Про це повідомила український омбудсмен Людмила Денісова у Телеграм.

За отриманою мною інформацією, у м. Феодосія країна-окупант розпочала будівництво нового полкового військового містечка для 300 військовослужбовців. Під приводом ліквідації наслідків повеней, агресор передислокував на півострів близько 21 тисячі осіб спеціальних підрозділів та 1367 одиниць автомобільної і спеціальної техніки. До того ж, постійно на півострові перебуває понад 31 тисяча осіб рядового та начальницького складу збройних формувань країни-окупанта, - написала омбудсменка.

Денісова наголосила, що стрімке стягування військ РФ до тимчасово окупованого Криму суперечать нормам міжнародного гуманітарного права зокрема, резолюції Генеральної Асамблеї ООН № 75/29.

Омбудсменка підкреслила, що 6 липня 2021 року міжнародна спільнота засудила збільшення військової присутності в Криму, ухваливши термінову резолюцію Парламентської асамблеї ОБСЄ "Щодо дестабілізуючого нарощування військової присутності РФ поблизу України, в тимчасово окупованих Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, Україна, Чорному морі та Азовському морі".

Закликаю міжнародних партнерів посилити взаємодію, аби змусити Росію як країну-окупанта виконувати зобов’язання згідно з міжнародним гуманітарним правом та негайно звільнити окуповані українські території і припинити порушення міжнародного законодавства, -  написала Денісова.

Нагадаємо, що 6 липня на Донбас прибула група російських офіцерів-інструкторів для підготовки диверсійно-розвідувальних підрозділів окупантів.

Читайте також

1