Коронавірус в Індії: за добу виявили антирекорд - 380 тисяч випадків

В країні циркулює дві мутації
Коронавірус в Індії: за добу виявили антирекорд - 380 тисяч випадків
Коронавірус в Індії (Фото: Ajit Solanki/AP)

В Індії спостерігається рекордний ріст випадків коронавірусу та смертності за останні 24 години. Загальний обсяг випадків перевищив 18 мільйонів.

Про це повідомляє Reuters.

З урахуванням 379 257 нових випадків та 3645 нових смертей, загальна кількість випадків та смертей в Індії зараз становить 18,38 млн. За минулу добу в країні теж зафіксували антирекорд за кількістю нових випадків коронавірусу. За вівторок виявили 360 960 заражень COVID-19.

До того ж в Індії виявили циркуляцію варіанту вірусу B1617 з двома мутаціями. Він вважається більш заразним, згідно з попередніми науковими даними і заявами лікарів, які стикалися з даними штамом вірусу.

Контекст. Від 22 квітня в Індії фіксують екстремальний сплеск захворюваності ковідом: понад 300 тисяч випадків щодоби, що є абсолютним рекордом світу. Різке зростання захворюваності, швидше за все, викликане комплексом причин. Після зниження офіційних показників захворюваності на початку року нижче 10 тисяч випадків на добу багато жителів перестали дотримуватися запобіжних заходів, молоді індійці стали рідше тестуватися, вирішивши, що їм не загрожує захворювання у важкій формі, а влада пом'якшила обмеження, дозволивши проведення масових заходів, в тому числі передвиборчих мітингів. Крім того, нині в Індії переважає новий агресивний індійський штам коронавірусу.

1