Люди з інвалідністю зможуть отримати адмінпослуги вдома

Пілотний проєкт "мобільні цифрові валізи" запроваджують у 5 областях
Люди з інвалідністю зможуть отримати адмінпослуги вдома
У Києві тестують перший “Мілітарі-ЦНАП” / Фото: facebook.com/kommander.nord
30 Квітня 2022, 08:16
читать на русском
Для людей з інвалідністю впроваджується сервіс надання адміністративних послуг вдома через мобільні цифрові валізи.

Проєкт поки є пілотним і реалізується лише в низці громад, розповіла дружина Президента Олена Зеленська у Телеграмі.

Люди з інвалідністю, люди літнього віку та всі, хто фізично не можуть відвідати ЦНАП, відтепер зможуть отримати адміністративні послуги вдома. Це стало можливим завдяки мобільним цифровим валізам, які поступово запроваджуватимуть у громадах, - зазначила вона.

Перша леді пояснила, що адміністратор ЦНАП матиме пересувне робоче місце з портативним обладнанням і зможе надавати послуги українцям, яким важко пересуватись, вдома чи у лікарні. Також, за її словами, мобільні валізи використовуватимуть у віддалених населених пунктах, що особливо важливо під час війни.

Зеленська додала, що наразі цифрові валізи будуть передані тільки пілотним громадам у цільових регіонах програми: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Луганській та Одеській областях.

Цей проєкт – ще один важливий крок до інклюзивності, який зробила Україна. І неймовірно важливо, що робота з усунення бар’єрів для усіх наших громадян ні на мить не зупиняється під час війни, - підкреслила дружина Президента.

Нагадаємо, у Київській області запрацювало вже 45 ЦНАПів. У тому числі сервіси запрацювали і в таких деокупованих населених пунктах, як Буча, Гостомель, Славутич і Велика Димерка.

1