Міноборони Данії оголосило про приєднання до навчання українських військових у Британії

Українських солдатів можуть навчати у Данії
Міноборони Данії оголосило про приєднання до навчання українських військових у Британії
ЗСУ, Збройні сили України, українські військові / Фото: president.gov.ua
10 Серпня 2022, 14:25
читать на русском

Данія приєднається до навчання українських військових, яке проходить у Великій Британії.

Про це пише "Європейська правда" з посиланням на повідомлення Міністерство оборони Данії.

Україна все ще потребує підтримки у боротьбі з російським вторгненням, тому Данія посилює допомогу у сфері військової підготовки, - йдеться у повідомленні.

Данія підтримає навчальний проєкт під керівництвом Британії, залучивши 130 данських солдатів, і одночасно пропонує навчати українських солдатів у Данії.

У Міноборони Данії заявили, що розпочали діалог з Україною щодо підтримки у навчанні командного складу та підтримки Сил територіальної оборони України.

Це одна з ініціатив, яка буде представлена під час завтрашньої донорської конференції у Копенгагені.

У 2022 році на проєкт підтримки військової підготовки українських військових буде виділено 100 мільйонів данських крон. Раніше про участь у підготовці українських військових оголосили також Фінляндія, Швеція, Канада.

Нагадаємо, 6 липня до Великої Британії прибула перша група українських солдатів для проходження військової підготовки у британських інструкторів.

Раніше прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон під час свого неочікуваного візиту до Києва 17 червня запропонував Україні розпочати велику навчальну програму для ЗСУ. Вона передбачає підготовку до 10 000 солдатів кожні 120 днів.

7 липня Велика Британія розпочала навчання українських військових за стандартами НАТО. Загалом підготовку мають пройти 10 тисяч бійців ЗСУ.

Читайте також

1