Мінськ оголосив Тіхановську в міждержавний розшук

Її звинувачують у закликах до повалення конституційного ладу
Мінськ оголосив Тіхановську в міждержавний розшук
Світлана Тіхановська Фото: t.me/tsikhanouskaya
16 Жовтня, 11:01 171
читать на русском

Білорусь оголосила Світлану Тіхановську в міждержавний розшук за заклики до повалення конституційного ладу.

Про це повідомили російському виданню РІА Новини в МВС Росії.

Про те, що Тіхановська потрапила в міждержавний розшук у Росії, стало відомо на початку жовтня. Пізніше в МВС РФ уточнили, що кримінальних справ в Росії проти неї не порушували, а в розшуку вона знаходиться у відповідності з договорами про допомогу між Росією і Білоруссю.

У розшукових обліках Міждержавного інформаційного банку є відомості щодо Тіхановської С.Г., оголошеної в міждержавний розшук МВС Республіки Білорусь за вчинення злочину, передбаченого частиною 3 статті 361. Це "Заклики до повалення або зміни конституційного ладу Республіки Білорусь або до вчинення злочинів проти держави, - заявили в МВС Росії.

Нагадаємо, 13 жовтня лідер білоруської опозиції Світлана Тіхановська оголосила ультиматум президенту Білорусі Олександру Лукашенку. Вона дала йому 13 днів, щоб виконати три вимоги.

Тіхановська висунула такі вимоги:

  • Лукашенко повинен оголосити про відхід.
  • Насильство на вулицях має зупинитися повністю.
  • Всі політв'язні повинні бути звільнені.

Минуло два місяці політичної кризи, насильства і беззаконня - і з нас вистачить. 25 жовтня ми оголошуємо народний ультиматум, - заявила вона.

Тіхановська також додала, якщо до 25 жовтня ці вимоги не будуть виконані, вся країна мирно вийде на вулиці з ультиматумом.