МОЗ оновило карантинні зони: три області залишаються "жовтими"

Показник госпіталізацій у межах норми у чотирьох областях
Головне
МОЗ оновило карантинні зони: три області залишаються "жовтими"
Карантин, коронавірус, люди у захисних масках (фото: УНІАН)

Міністерство охорони здоров'я 12 квітня оновило розподіл на карантинні зони в Україні. Три області - Херсонська, Закарпатська та Івано-Франківська області - у "жовтій" зоні.

Про це свідчать дані МОЗ.

До "червоної" зони карантину входять 12 регіонів: м. Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області.

До "помаранчевого" рівня епідемічної небезпеки належать Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська та Черкаська області.

"Жовтими" залишаються Херсонська, Закарпатська та Івано-Франківська області.

Показник госпіталізацій в межах норми (60 на 100 тисяч населення) у Закарпатській (46,6), Івано-Франківська (53,0), Кіровоградська (44,3) та Херсонська (57,0) області.

У Хмельницькій області спостерігається найгірша ситуація з госпіталізаціями - показник становить 128,9. У Києві - 97,6; Чернігівській області - 99,1; Миколаївській - 98,7; Житомирській - 101,0; Вінницькій - 85,1.

Нагадаємо, 7 856 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 12 квітня. Серед нових хворих 355 дітей та 119 медпрацівників.

Читайте також

1