МОЗ закупить 1,41 млн доз вакцин проти грипу

9 Жовтня, 07:04 764
читать на русском

Міністерство охорони здоров’я за бюджетні кошти закупить 1,41 млн доз вакцин проти грипу для щеплення осіб, які належать до груп ризику. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Настає сезон грипу. В умовах пандемії COVID-19, аби уникнути можливого поєднання цих двох хвороб у пацієнтів, ми постійно наголошуємо на важливості вакцинації від грипу, - наголосив Віктор Ляшко (Віктор Ляшко - досьє).

За його словами, особливо важливо це для людей з груп ризику інфікування.

Відтак, за бюджетні кошти передбачено закупівлю 1,41 млн доз вакцин проти грипу для щеплення медичних працівників, освітян, працівників поліції та прикордонної служби. Наразі відомо, які штами грипу циркулюватимуть у нашій півкулі, і відповідні вакцини вже розроблено та зареєстровано, – зазначив Ляшко.

Читайте також

У повідомленні пресслужби уряду зазначено, що усі наявні вакцини від грипу пройшли прекваліфікацію ВООЗ та підтвердили свою безпечність. Країнами походження є світові лідери у виробництві вакцин – Франція, Нідерланди та Південна Корея.

Нагадаємо, 3 жовтня в Центрі громадського здоров’я повідомили, що в аптеки України надійшла перша партія тривалентної вакцини від грипу "ДжіСі Флю" (Південна Корея).

1