На Херсонщині банда викрала гроші з рахунків 100 іноземців

В цілому вони заволоділи сумою в більш ніж 20 тисяч доларів
На Херсонщині банда викрала гроші з рахунків 100 іноземців
Кібератака

Кіберполіція викрила банду, яка викрадала гроші з банківських рахунків іноземців. Усі учасники угруповання з Херсонської області.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

Зловмисники в телефонних розмовах представлялися представниками банку, дізнавалися реквізити рахунків та інші персональні дані іноземців. Далі вони відправляли їм на електронну пошту лист з посиланням на "вірус", який давав учасникам банди доступ до грошей на рахунках.

Правоохоронці з'ясували, що злочинці розробили шкідливе програмне забезпечення, що дозволяло заволодівати грошима з банківських рахунків.

Банда, яка складалася з п'яти жителів Херсонської області у віці від 22 до 27 років, вкрала гроші з рахунків близько 100 громадян країн Східної Європи. В цілому вони заволоділи сумою в більш ніж 20 тисяч доларів.

Поліція порушила справу за статтею про несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку.

Нагадаємо, 23 вересня сайт Нацполіції зазнав хакерської атаки, а на сторінках кількох обласних управлінь розмістили фейкові повідомлення.

Пізніше з'ясувалось, що зловмисники запустили для цього шкідливе програмне забезпечення.

1