На секс-вечірці в Аргентині поліціянтів переплутали зі стриптизерами

Поліціянти прибули розганяти підпільну свінгер-вечірку під час карантину
На секс-вечірці в Аргентині поліціянтів переплутали зі стриптизерами
Вечірка, свято Фото: cottonbro з Pexels

Недалеко від міста Мар-дель-Плата свінгери, які влаштували підпільну вечірку, переплутали поліціянтів зі стриптизерами і впустили їх на віллу.

Про це пише Buenos Aires Times.

Повідомляється, що свінгери влаштували підпільну вечірку під час карантину, і хтось із недоброзичливців доніс на них в поліцію. Коли правоохоронці приїхали на віллу, їх добродушно впустили, переплутавши зі стриптизерами.

На віллі в цей час розважалися два десятки осіб від 35 до 55 років. У будинку грала музика, були накриті столи, а на підлозі лежали матраци. Одна з жінок підійшла до поліціянта і прошепотіла: «Ти мене порушуєш».

Це було кумедно і абсурдно водночас, - розповіли правоохоронці журналістам після рейду.

За їхніми словами, один з чоловіків щиро засмутився через те, що поліціянти справжні, адже він їх прийняв за "десерт".

Вечірку довелося зупинити. Всім її учасникам і власникові будинку загрожують штрафи за порушення карантину. Затримані не чинили опору, були ввічливими і навіть жартували.

Читайте також

Нагадаємо, у Брюсселі в ніч на суботу, 28 листопада, понад два десятки людей влаштували гучну гулянку. Коли на місце події прибула поліція, усі учасники розваги були майже голі, а дехто ще й вживав наркотики.

Одним з гостей вечірки був євродепутат Йожеф Саєр від партії угорського прем’єра, противника ЛГБТ-спільноти. За чутками, почувши про приїзд поліції, євродепутат намагався утекти через горище. Ще до того, як стало відомо про його участь у вечірці, Саєр подав у відставку.

Після сплати штрафу за недотримання карантину усіх учасників вечірки відпустили.

1