На Закарпатті втопився чоловік, який намагався втекти до Румунії через річку

Доля ще одного порушника корлдону - невідома
На Закарпатті втопився чоловік, який намагався втекти до Румунії через річку
Рятувальники дістали тіло з води (Фото: ДСНС)
9 Травня 2022, 15:59
читать на русском

Троє українців намагалися незаконно потрапити на територію Румунії через річку Тиса на Закарпатті.

Як повідомили у Держприкордонслужбі, один з чоловіків втопився, а доля другого - невідома.

Прикордонники з відділення "Великий Бичків" розповіли, що виявили трьох чоловіків, які намагалися потрапити у Румунію через Тису, яка зараз доволі повноводна.

Як з’ясувалося, зі стрімкою течією Тиси впорався один порушник, який живим дістався до суміжної країни. Тіло його 30-річного супутника виявили біля румунського берега під час спільних пошукових заходів, участь у яких взяли прикордонники України та Румунії, а також рятувальники ДСНС державного пожежно-рятувального поста селища Великий Бичків. Доля ще одного порушника кордону наразі невідома, - йдеться у повідомленні.

В ДПСУ зазначили, що у травні прикордонники Мукачівського загону затримали близько двох десятків військовозобов’язаних чоловіків, які намагались незаконно перетнути кордон. Крім того, від початку повномасштабного російського вторгнення на ділянці загону зафіксовано п'ять  випадків загибелі чоловіків під час спроби нелегально потрапити закордон на небезпечних річкових чи гірських ділянках.

Нагадаємо, в січні поблизу кордону України з Румунією знайшли тіло прикордонника з вогнепальним пораненням. Хлопцю було 19 років.