Належать російському підприємству: в Києві та Львові арештували приміщення двох готелів

Арештоване майно передадуть в управління АРМА
Належать російському підприємству: в Києві та Львові арештували приміщення двох готелів
24 Серпня 2022, 14:09
читать на русском

У центрі Львова та Києва суд арештував приміщення двох готелів, які належать російському підприємству, на суму майже мільярд гривень.

Про це повідомили в Офісі генпрокурора. 

За клопотанням Галицької окружної прокуратури м. Львова суд арештував приміщення двох готелів - у центрі Львова та Києва. Загальна площа арештованого майна - 30 тис м кв. Вартість - майже 1 млрд грн. Мережа готелів належить підприємству, бенефіціарними власниками якого є громадяни РФ, - йшлося в повідомленні.

Зазначили, що також арештували корпоративні права підприємства на загальну суму понад 100 млн гривень. Нині вирішується питання про передачу арештованого в управління АРМА.

За даними слідства, службові особи підприємства, яке займається управлінням готелями, підробило офіційні документи, таким чином отримавши контрольний пакет акцій мережі готелів, - пояснили в Офісі.

Додали, що досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами шахрайства та службового підроблення здійснюється слідчими ГУ НП у Львівській області (ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 358 КК України).

Нагадаємо, в Черкаській області арештували власність росіянина на суму понад 17 мільйонів гривень.

1