Не лише для заспокоєння та сну: для чого корисно пити м`яту

М'яту корисно пити для зміцнення всього організму, а також для краси і схуднення, про що свідчать різні дослідження вчених.
Не лише для заспокоєння та сну: для чого корисно пити м`яту
26 Жовтня 2022, 21:41
читать на русском

Всім відома м'ята, як заспокійливий засіб, який здатний ефективно боротися зі стресом і цілюще впливати на якість сну. Втім, заспокійливими властивостями чудодійна м'ята не обмежується.

Вченими доведено, що м'ята не лише позбавить від дратівливості і нервозності, а й допоможе схуднути. Про це свідчать результати досліджень, які довели, що шляхом підвищення м'язового енергетичного обміну, м'ята може стимулювати втрату ваги. Крім того, м'ята допомагає зменшити відчуття голоду і знизити кількість споживаних калорій.

За допомогою м'яти можна очистити організм від непотрібних шлаків і токсинів. Пелюстки ароматної м'яти сприяють поліпшенню травлення, усунення нудоти, а також є відмінним допоміжним засобом для підтримання здоров'я організму під час дієти, заповнюючи брак поживних речовин і вітамінів. Крім того, м'ята має жовчогінну та сечогінну дію.

М'ята цілюще діє на шкіру і сприяє підвищенню її пружності і м'якості. Крім того, корисні речовини, що входять до складу рослини, роблять шкіру зволоженою, а зовнішнє використання м'яти очищає, знімає запалення і має антисептичні властивості, здатними усунути акне і загоїти ранки.

Одне з досліджень вчених встановило, що навіть просто понюхавши м'яту можна підвищити мотивацію і зарядитися енергією. Зокрема, фахівці стверджують, що запах м'яти може бути корисний для підвищення пильності, мотивації та продуктивності. До таких висновків вчені прийшли після проведення дослідження, яке показало, що запах м'яти може сприяти загальному підвищенню уважності, через що учасники експерименту довше залишаються сконцентрованими на виконанні завдання і показують кращі результати.

М'ята містить вітаміни A, C і B12, біологічно активний компонент ментол та інші поживні речовини, корисні не лише для здоров'я, але і для краси нашого волосся. М'ята ефективно очищає волосся і шкіру голови від забруднень, має заспокійливий і бактерицидний ефект, усуваючи роздратування шкіри, зміцнює волосся і позбавляє його ламкості.

Крім того, ментол, що міститься в м'яті підсилює мікроциркуляцію крові, в результаті чого активізується ріст волосся, а волосяні цибулини отримують більше корисних речовин.

Читайте також