"ОПОРА" повідомила про низьку явку на 16 годину

На попередніх виборах на цю годину проголосували набагато більше українців
Важливо
"ОПОРА" повідомила про низьку явку на 16 годину
Вибори 2020 року, жінка у захисній масці та рукавичках (фото: Парламент UA)

Громадянська мережа "ОПОРА" повідомляє, що станом на 16 годину 25 жовтня явка на місцевих виборах по всій Україні становить 27%.

Про це повідомила голова правління "ОПОРИ" Ольга Айвазовська на сторінці у соцмережі Facebook.

Явка на 16:00 по всій країні, за даними громадянської мережі "ОПОРА", становить 27%. Похибка 0,84%, - заявила вона.

Айвазовська додала, що на місцевих виборах 2015 року явка станом на 16 годину становила 36,2%.

Центральна виборча комісія поки не повідомляє своїх даних про явку станом на 16:00. Там зазначають, що система "ІАС Вибори", яка могла б автоматично передавати всі дані до ЦВК, не розгорнута до рівня ТВК, оскільки на це не виділили кошти.

Раніше "ОПОРА" оприлюднила попередню явку виборців на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року станом на 12:00. Вона склала 13,5%.

Пізніше, Центральна виборча комісія оприлюднила явку на місцевих виборах-2020 станом на 13:00. Згідно з інформацією ЦВК, найвища явка зафіксована в Одеській області, а найнижча - в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

Як відомо, 25 жовтня 2020 року у всіх регіонах України відбувається голосування на місцевих виборах. Голосування в Україні розпочалося вчасно. За винятком окремих дільниць, які відкрились із запізненням через технічні причини. Найпізніше з різних причин розпочали свою роботу чотири виборчі дільниці у Донецькій, Івано-Франківській, Житомирській та Полтавській областях.