Перемога - це повернути Крим та Донбас: що думають українці про закінчення війни

Більшість українців також підтримує повернення статусу ядерної держави
Головне
Перемога - це повернути Крим та Донбас: що думають українці про закінчення війни
Українці, прапор України / Фото: Pexels
14 Грудня 2022, 10:11
читать на русском

Більшість українців (85%) переконані, що Україна переможе у війні проти Росії та поверне собі всі окуповані території, включно з Кримом та Донбасом.

Про це свідчать дані соцопитування групи "Рейтинг".

З початку повномасштабної війни Росії проти України переконаність у тому, що перемогою має бути звільнення усіх територій України включно з Кримом та окупованим Донбасом, зросла (з 74% у березні до 85% у листопаді). 9% українців обрали варіант повернення лише тих територій, які Україна контролювала до 24 лютого. При цьому за продовження бойових дій на території РФ виступають не більше 5%.

Окрім того, серед українців зросла кількість тих, які підтримують відновлення Україною статусу ядерної держави (з 47% - у 2019 році, до 53% - у 2022).

Зазначимо, що опитування проводила соцгрупа "Рейтинг" протягом 20-21 листопада 2022 року. Було опитано 1000 респондентів віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, і тих територій, де на момент опитування був відсутній український мобільний зв'язок.

Метод опитування - CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності складає не більше 3,1%.

Нагадаємо, трохи більше ніж половина українців вважають, що повномасштабною війною режим Путіна хоче знищити весь народ України. 56% опитаних українців вважають, що головна мета вторгнення Росії – це повне знищення українського народу, і ця думка домінує в усіх регіонах України.

Читайте також

1