Перший указ Зеленського у новому році: Сили тероборони ЗСУ очолив бойовий генерал Галушкін

Зеленський підписав указ про призначення Юрія Галушкіна
Головне
Перший указ Зеленського у новому році: Сили тероборони ЗСУ очолив бойовий генерал Галушкін
Зеленський на зустрічі з Галушкіним Фото: mil.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський 1 січня підписав указ про призначення командувачем Сил територіальної оборони Збройних Сил України Юрія Галушкіна — досвідченого бойового генерала.

Відповідний документ опубліковано на сайті глави держави.

За інформацією Міноборони, у 2001-2002 роках Юрій Галушкін був учасником міжнародної миротворчої операції в Косові (Союзна Республіка Югославія).

З 2014 року брав участь у складі сил та засобів, які залучаються до Антитерористичної операції (Операції об’єднаних сил) на території Донецької та Луганської областей.

З червня 2014 року до січня 2015-го виконував обов’язки командувача Високомобільних десантних військ, які на той час входили до складу Сухопутних військ Збройних Сил України.

Після того як Високомобільні десантні війська стали окремим родом військ ЗСУ, Юрій Галушкін був призначений заступником командувача.

З грудня 2019 року він проходив службу на посаді головного інспектора Міністерства оборони України, а з середини 2020 року — заступника головного інспектора.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, вірність військовій присязі бригадний генерал Юрій Галушкін нагороджений орденами Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів.

Читайте також

1