Першого заступника директора НАБУ Гізо Углаву відсторонили від роботи

За даними ЗМІ, можливий витік даних стосується розслідування щодо «Великого будівництва».
Головне
Першого заступника директора НАБУ Гізо Углаву відсторонили від роботи
Гізо Углава
24 Травня 2024, 18:48
читать на русском

Директор Національного антикорупційного бюро Семен Кривонос усунув свого першого заступника від виконання службових обов'язків, повідомила пресслужба НАБУ. Таке рішення ухвалили, щоб забезпечити об'єктивне розслідування ймовірного витоку даних. Зазначимо, що першим заступником директора НАБУ є Гізо Углава.

«Для забезпечення обʼєктивного досудового розслідування, розпочатого за фактом ймовірного витоку інформації наказом директора НАБУ за відповідною заявою про можливий конфлікт інтересів усунуто першого заступника директора НАБУ від виконання посадових обов’язків та керівництва закріпленими у внутрішніх документах напрямами та підрозділами», – йдеться у повідомленні.

У НАБУ пообіцяли інформувати громадськість про те, як протікає розслідування. Водночас у Нацбюро наголосили, що його керівництво та колектив «максимально зацікавлені в проведенні повного, всебічного та неупередженого розслідування за цим фактом».

Раніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомляла, що здійснює процесуальне керівництво у розслідуванні Управління внутрішнього контролю НАБУ. Зокрема, слідство розпочали за статтями 364 та 387 КК України щодо можливого вчинення кримінальних правопорушень співробітниками Бюро. Тоді в САП зазначили, що провадження розпочали після службової записки викривача – співробітника НАБУ. А обшуки проводили за місцем проживання чинного співробітника Бюро – детектива одного з підрозділів

ЗМІ повідомляли, що слідчі дії проводили в детектива НАБУ Валерія Полюги. Підставою для обшуків стало нібито розголошення даних розслідування щодо «Великого будівництва», фігурантом якого є підприємець Юрій Голик.

Читайте також

1