Підлітки спалили будинок багатодітної родини в Одеській області - фото

Після смерті дружини власник дому сам виховує п'ятьох дітей
Підлітки спалили будинок багатодітної родини в Одеській області - фото
Пожежа Фото: ДСНС
28 Вересня 2021, 11:27
читать на русском

В Одеській області двоє підлітків заради розваги підпалили будинок, який належить багатодітній родині.

У поліції повідомили, що увечері 27 вересня у селі Куяльницької ОТГ 9-ти та 13-річний хлопці розбили вікно зачиненого будинку і підпалили диван та фіранку. Малолітні зізналися, що хотіли таким чином розважитися.

Вогонь помітила односелиця, яка викликала рятувальників. На момент пожежі у будинку нікого не було: господиня оселі нещодавно померла, її 36-річний чоловік з тримісячним сином знаходився у лікарні, старші його діти - 13-річна дівчинка і троє хлопчиків віком від двох до восьми років - були у родичів.

Відомості за фактом умисного пошкодження майна шляхом підпалу поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.194 Кримінального кодексу України. Оскільки малолітні не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, після встановлення всіх обставин події буде вирішуватися питання про притягнення до відповідальності їхніх батьків.

Нагадаємо, у серпні в Одеській області на 53-му кілометрі Піщаної коси Чорного моря загинув чотирирічний хлопчик з багатодітної родини, який відпочивав разом з батьками.

Читайте також

1