Понад тисячу: в Україні збільшилася кількість дітей, які постраждали під час війни

Найбільше поранено дітей у Донецькій області
Головне
Понад тисячу: в Україні збільшилася кількість дітей, які постраждали під час війни
Діти під час війни в Україні / Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Від початку війни в Україні орки вбили 349 дітей, поранення отримали ще 652.

Про це повідомили в Офісі генпрокурора в Telegram.

Станом на ранок 13 липня 2022 року більше тисячі дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 349 дітей загинуло та понад 652 отримали поранення різного ступеню тяжкості. Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях, - йшлося в повідомленні.

Зазначили, що найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 352, Харківській - 190, Київській - 116, Чернігівській - 68, Луганській - 61, Миколаївській - 53, Херсонській - 52, Запорізькій - 31.

Рятівники виявили тіло 9-річного хлопчика під час проведення аварійно-рятувальних робіт в м. Часів Яр Донецької області після ворожих обстрілів 9 липня.

Вчора, 12 липня, 2-річний та 17-річний хлопчики отримали поранення внаслідок обстрілів у м. Сіверськ Донецької області. Дворічна дитина в тяжкому стані.

Нагадаємо, до України вдалося повернути 44 дитини, яких окупанти незаконно вивезли на тимчасово окуповані території та до РФ.

1