Посадовців Держархбудінспекції викрили на незаконній видачі дозволів - СБУ

Зазначається, що до організованої групи входили колишні й чинні чиновники ДАБІ та посадовці інших органів державної влади
Посадовців Держархбудінспекції викрили на незаконній видачі дозволів - СБУ
Фото: СБУ

Служба безпеки України викрила посадовців Державної архітектурно-будівельної інспекції на масштабній незаконній видачі будівельним компаніям дозвільних документів і сертифікатів готовності вводу об'єктів в експлуатацію.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Зазначається, що до організованої групи входили колишні й чинні чиновники ДАБІ та посадовці інших органів державної влади.

Для проведення оборудки фігуранти використовували підконтрольні "консалтингові" комерційні структури. Вони виступали посередниками між будівельними комерційними структурами та посадовцями ДАБІ під час їх "переговорів" щодо отримання дозвільних документів і сертифікатів готовності вводу об'єкта в експлуатацію. Роль комерційних структур полягала у наданні "позитивного" рішення щодо видачі документації, - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці також задокументували, що посадовці ДАБІ видавали дозволи про початок будівельних робіт, сертифікати готовності вводу об'єкта в експлуатацію з порушенням вимог чинного законодавства та будівельних норм.

За висновками профільних експертів, протиправні дії чиновників несли потенційну загрозу для життя і здоров'я населення, - додали у відомстві.

У межах розпочатого кримінального провадження провели понад 50 обшуків за адресами адмінприміщень державних установ, в офісах підконтрольних комерційних структур, місцях проживання фігурантів і в транспортних засобах. Вилучену документацію додадуть до доказової бази.

СБУ викрила посадовців Держбудінспекції на масштабній незаконній видачі дозволів забудовникамЧиновники Державної...

Gepostet von Служба безпеки України am Mittwoch, 21. Oktober 2020

Нагадаємо, Служба безпеки України запобігла спробі захоплення влади через проведення незаконного місцевого референдуму у Харківській області, який хотіли влаштувати напередодні місцевих виборів в Україні.

1