ПриватБанк повернув активний режим кредитування: що це значить

Клієнтів обслуговуватимуть за пільговими умовами до кінця серпня зі ставкою 1,7%
ПриватБанк повернув активний режим кредитування: що це значить
ПриватБанк (фото: ЕП)
1 Червня 2022, 07:15
читать на русском

Від сьогодні, 1 червня, ПриватБанк відновив активний режим кредитування клієнтів. Також продовжено пільгові умови обслуговування користувачів кредитних карток.

Про це повідомили в пресцентрі ПриватБанку в Telegram.

З 1 червня 2022 року ПриватБанк відновлює активний режим кредитування клієнтів за кредитними картками та продовжує пільгові умови обслуговування користувачів кредитних карток. Клієнти матимуть можливість відкрити нову кредитну картку чи збільшити ліміт кредитування за діючими картками, при цьому для них буде діяти знижена вдвічі процентна ставка, - йшлося в повідомленні.

Зазначили, що клієнтів обслуговуватимуть за пільговими умовами до кінця серпня зі ставкою 1,7%. Проте це діятиме, якщо клієнт вчасно вносить обов’язковий щомісячний платіж у розмірі 5% від суми заборгованості.

 В іншому випадку відсотки нараховуватимуться за стандартними ставками 3,4% (для карток Універсальна Голд) та 3,5% (для карток Універсальна), - пояснили в ПриватБанку.

Також для військовослужбовців та осіб, що постраждали внаслідок військової агресії Росії, діятимуть особливі умови обслуговування.

Нагадаємо, ПриватБанк продовжив термін дії зарплатних, пенсійних та соціальних карток на 180 днів.

Читайте також