Путін продовжує відправляти строковиків гинути на війні в Україні - розвідка

Саме строковики гинуть першими під час бойових дій через погану навченість та оснащення
Путін продовжує відправляти строковиків гинути на війні в Україні - розвідка
Мертві російські солдати Фото: Командування Сил спеціальних операцій ЗСУ
9 Травня 2022, 23:11
читать на русском

Попри запевнення керівництва кремля про недопущення участі строковиків у так званій "спеціальній військовій операції", вони продовжують поповнювати ряди російських окупаційних військ на території України.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Саме строковики гинуть першими під час бойових дій. До неминучої загибелі чи каліцтва призводять їхня погана навченість, застаріле озброєння та оснащення.

Ще однією з причин високої смертності військовослужбовців строкової служби армії країни-окупанта є їх залучення до дій у першому ешелоні військ, брати участь в яких відмовляються більш досвідчені контрактники.

Направлення строковиків у зону бойових дій є черговим доказом ставлення влади до своїх громадян та кадрового голоду в армії агресора, - наголосили в українській розвідці.

Попри приховану мобілізацію на території росії та примусову мобілізацію чоловіків на тимчасово непідконтрольних територіях України, російське командування не здатне забезпечити повноцінне комплектування бойових підрозділів.

Матері російських строковиків, розуміючи невідворотність смерті їхніх дітей, звертаються зі скаргами на незаконні дії командирів до уповноваженої з прав людини у рф Тетяни Москалькової, але у відповідь отримують чергову брехню та відписки.

Нагадаємо, що у Криму російські окупанти проводять 15 незаконну призовну кампанію для того, щоб жителів півострова відправити на війну проти України.

Читайте також

1