Рашисти планують закрити Маріуполь та проводити фільтрацію усіх чоловік для мобілізації

Тих, хто не проходить фільтрацію вивозять в Докучаєвськ та Донецьк. Подальша доля цих людей наразі невідома.
Рашисти планують закрити Маріуполь та проводити фільтрацію усіх чоловік для мобілізації
Маріуполь з приходом “руского міра” / Фото з Telegram
16 Квітня 2022, 13:33
читать на русском

З 18 квітня окупанти хочуть закрити Маріуполь на в'їзд та виїзд та готуються провести фільтрацію усіх чоловіків для мобілізації.

Про це заявив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram.

По місту окупанти повідомляють, що з понеділка планується остаточне закриття не тільки міста на в’їзд/ виїзд для всіх, але й буде діяти заборона на переміщення по районах на тиждень. В цей час буде проведено фільтрацію 100% чоловіків, що залишились в місті. Для того їх буде переміщено в Новоазовськ, - сказав він.

Крім цього, частину людей планують мобілізувати до російського окупаційного корпусу, частину через примус відправити на розчищення завалів, а віднесених до неблагонадійних - ізолювати

Андрющенко припускає, що рашисти збираються залишити в місті виключно жінок та чоловіків для обслуговування потреб. Влада Маріуполя пов’язує це з неможливістю російських загарбників утримувати в місті цивільне населення навіть в мінімально придатних для життя умовах.

За його словами, процедура фільтрації уже набрала максимальних обертів. У фільтраційних таборах та пунктах усіх чоловіків після стандартних фільтраційних знущань (допит, перевірка гаджетів, огляд тіла) розділяють з іншими та проводять окремі допити, включаючи інсценування розстрілу.

Тих, хто не проходить фільтрацію (це, за даними радника мера від 5 до 10%) вивозять в Докучаєвськ та Донецьк. Подальша доля цих людей наразі невідома.

Нагадаємо, російські окупанти розпочали новий рівень "зачисток" у Маріуполі. Вони проводять процес ексгумації тіл у дворах житлових будинків та забороняють нові поховання людей.

Читайте також

1