рашисти зруйнували вже 127 українських лікарень - Ляшко

Загалом у нашій державі пошкоджено вже майже тисячу закладів охорони здоров`я
рашисти зруйнували вже 127 українських лікарень - Ляшко
Російські війська зруйнували лікарню в Ізюмі / Фото: Volodymyr Matsokin у Facebook
24 Липня 2022, 12:14
читать на русском

В Україні уже майже 900 об’єктів закладів охорони здоров’я пошкоджені російськими військовими, 127 лікарень повністю зруйновано.

Про це сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час Другого міжнародного саміту перших леді та джентльменів у Києві, передає Укрінформ.

Російський терорист пошкодив уже майже 900 об’єктів закладів охорони здоров’я, 127 лікарень зруйновано вщент, вони відновленню не підлягають, 90 автомобілів швидкої медичної допомоги просто розстріляно і виведено з ладу, вони ніколи вже не вийдуть на чергування, 250 автомобілів було захоплено і не повернуто сьогодні, 450 аптечних закладів пошкоджено і не працюють, 41 - зруйнований вщент. І я можу поставити три крапки, - сказав Ляшко (досьє Віктора Ляшка).

Він наголосив, що в першу чергу медики рятують людей та відновлюють, бо тільки після відновлення українці зможуть повернутися до того, щоб будувати майбутнє України, в тому числі - й інфраструктурне.

Нагадаємо, у клінічній лікарні "Феофанія" безкоштовно надають медичну допомогу при інсульті та інфаркті, незалежно від того, де прописаний і проживає пацієнт.