Ресурс в росії вичерпний, подальші бойові дії стануть крахом для Кремля - розвідка

Оголошення загальної мобілізації тільки буде на руку Україні
Ресурс в росії вичерпний, подальші бойові дії стануть крахом для Кремля - розвідка
Володимир Путін / Фото: Офіційний сайт Кремля
20 Вересня 2022, 13:29
читать на русском

Оголошення загальної мобілізації – буде значним ударом по режиму путіна, а подальші бойові дії стануть крахом Кремля.

Про це представник ГУР МО України розповів під час інтерв’ю виданню "Kyiv Post", йдеться у Telegram-каналі відомства.

Загальна мобілізація означатиме визнання, що росія не змогла виконати всі поставленні завдання. Так звана "спеціальна операція" не досягла результату і те, що йде реальна війна.

Оголосити загальну мобілізацію – це значить оголосити війну Україні та визнати те, що Росія є країною-агресором. На сьогодні ми почали збирати інформацію – дуже підвищилася така мобілізаційна інформаційна риторика у Російській Федерації.

Зюганов і інші російські політичні діячі говорять про те, що так, дійсно, йде війна, і що російська армія не може впоратися, потрібно оголошувати війну і мобілізацію. Знову ж таки, при цьому вони кажуть, що ми будемо вести війну не просто з Україною, а з НАТО і США, тому що вони воюють на боці України, - зазначив представник розвідки.

За його словами, росія розуміє, що для захоплення усієї території України, а це є основною метою, рано чи пізно необхідно буде залучати додаткові ресурси. Оголошення загальної мобілізації тільки буде на руку Україні, тому що протестні настрої в Росії слабкі, але молодь йти воювати не хоче.

Ми провели аналіз російського соціуму і бачимо, що в основному підтримують війну режиму Путіна люди, яким за 50 років, що не підуть воювати. Піде воювати молодь – 20-30 років, - зазначили в ГУР.

Там вважають, що оголошення загальної мобілізації буде індикатором, який покаже наскільки російський народ готовий до продовження цієї кровопролитної війни.

Ресурс в росії вичерпний. Ми намагатимемось завдати таких втрат, щоб ворог зрозумів, що подальші бойові дії стануть для нього крахом, – підсумував представник воєнної розвідки України.

Нагадаємо, що російські війська намагаються здійснити більш цілеспрямоване та контрольоване відведення в західній частині Херсонської області, щоб уникнути хаотичної втечі, яка характеризувала крах російських оборонних позицій на Харківщині.

1