Росія готує другу хвилю широкомасштабного наступу на Україну - Данілов

Ворог зазнає значних втрат, але досі небезпечний
Головне
Росія готує другу хвилю широкомасштабного наступу на Україну - Данілов
Українські військові захопили техніку РФ / Фото з Telegram
6 Березня 2022, 22:22
читать на русском

Секретар РНБО Олексій Данілов попередив, що Росія ще небезпечна та готуєдругу хвилю широкомасштабного наступу. Стратегічно важливими залишаються міста Київ, Харків, Маріуполь, Чернігів та Одеса.

Про Данілов написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, Україна витримала першу, найбільш важку хвилю атаки російських орків. Міф про найсучаснішу і найпотужнішу у світі путінську армію зруйнований і спалений на дорогах Київщини і Харківщини, Чернігівщини і Миколаївщини. На жодному напрямку російські терористичні війська не досягли стратегічного успіху.

Українське військо дає гідну відсіч, і день нашої перемоги над російською химерою наближується з кожним днем, але ворог ще небезпечний і готує другу хвилю широкомасштабного наступу, до якої ми маємо підійти максимально готовими і згуртованими.

Стратегічно важливими залишаються міста Київ, Харків, Маріуполь, Миколаїв, Чернігів і Одеса. План ворога - взяти ключові міста в оточення, знекровити українські Збройні Сили, створити ситуацію гуманітарної катастрофи для цивільного населення, - сказав він.

Крім того, основну увагу російське командування переносить на Південь, намагаючись позбавити Україну виходу до Чорного та Азовського морів, що, на їхню думку, створить умови економічного придушення Українського Спротиву.

Ворог не полишає надій оволодіти Києвом і формує ресурси для оточення Дніпра.

Данілов пояснив, що зі сторони України відбувається перегрупування, поповнення свіжим резервом і насичення української армії новітнім озброєнням.

Ми зробили найбільш важкий, крок до Перемоги, але попереду ще багато роботи зі знищення окупантів і повернення всіх українських земель!, - наголосив Данілов.

Секретар РНБО додав: "Похоронки російським матерям і тони обвугленого російського військового заліза - пам’ятка для наступної хвилі окупантів: не лізьте – вб’ємо! І будемо вбивати стільки, щоб одурманене російське суспільство прокинулось, якщо не від почуття провини, то від болю. І ми достучимося до вас. Ніколи не воюйте з українцями, рано чи пізно ми прийдемо до вас, щоб повернути всі накопичені вами борги, а рахунок набіг на століття вперед".

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія готується бомбардувати Одесу. Якщо це станеться, то буде справжнім історичним злочином.

Читайте також

1