Росія викрадає родичів українських військових, зокрема і дітей, - розвідка

Випадки викрадення родичів бійців ЗСУ на тимчасово окупованих територіях набувають системного характеру
Росія викрадає родичів українських військових, зокрема і дітей, - розвідка
Війна в Україні, діти війни / Фото: t.me/V_Zelenskiy_official
24 Червня 2022, 16:27
читать на русском

Окупанти викрадають родичів українських військових, зокрема і дітей. Це відбувається на тимчасово захоплених росією територіях України.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Випадки викрадення родичів українських військових на тимчасово окупованих територіях набувають системного характеру. На жаль, бази даних українських громадян потрапляють в руки рашистів при захопленні адміністративних будівель або ж за допомогою колаборантів-зрадників, - йдеться у повідомленні.

На сьогодні більшість подібних випадків фіксується на тимчасово окупованих територіях Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей. При цьому, викрадають як дорослих родичів (в тому числі жінок та людей літнього віку), так і дітей.

Нещодавно стало відомо, що російські військові взяли в заручники кількох дітей чергового українського військовослужбовця. Надалі, росіяни можуть зв’язуватися з військовослужбовцями та вимагати прибути на окуповані території в обмін на безпеку рідних.

Кожен із цих випадків є свідченням найжахливіших воєнних злочинів, які чинять окупанти на нашій землі. Всі вони будуть належним чином розслідувані. Винні у їхньому вчиненні понесуть справедливе покарання, - йдеться у повідомленні.

З міркувань безпеки, ГУР не називає імена постраждалих військовослужбовців та викрадених родичів. Але жоден із цих випадків не залишається поза увагою держави, оскільки Україна бореться за кожного свого громадянина.

Нагадаємо, станом на вечір, 9 червня, на території Запорізької області російські окупанти викрали 321 цивільну особу.

Читайте також