Росіяни тиснуть на місцеве населення окупованих територій: у розвідці назвали способи

Також посилюється пресинг місцевого населення на блокпостах
Росіяни тиснуть на місцеве населення окупованих територій: у розвідці назвали способи
Російські окупанти / Фото: reuters
8 Серпня 2022, 23:10
читать на русском

Зростає тиск рашистів на місцеве населення тимчасово окупованих територій, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Так, у Великому Бурлуку Харківської області окупаційною адміністрацією здійснюється тиск на місцевих підприємців з метою змушення їх до отримання паспортів рф та перереєстрації відповідно до російського законодавства.

У багатьох населених пунктах окупанти погрожують закрити та націоналізувати підприємства. Також, буде вводитися щомісячний “податок” на кожен автомобіль підприємств у розмірі 5000 рос. рублів, - йдеться у повідомленні.

Водночас після прибуття в Балаклію нового батальйону окупантів, зокрема з-поміж мобілізованих у рф колишніх кримінальних в’язнів, різко зросло агресивне ставлення до місцевого населення, жорстокість та аморальна поведінка загалом.

Крім того, продовжуються конфлікти між підрозділами противника на етнічному підґрунті, що часто зачіпають цивільне населення. Так, на окупованій території Запорізької області у результаті такого конфлікту був застрелений заступник командира чеченської національності одного з підрозділів. А в Зеленопіллі окупант у стані алкогольного сп'яніння на БТР збив електричний стовп, через що було знеструмлено населений пункт.

На окупованій території Херсонщини, зокрема в Голій Пристані, посилюється пресинг місцевого населення на блокпостах.

Нагадаємо, що на тимчасово окупованих територіях України рашисти продовжують примусову паспортизацію та паспортизацію українського населення.

1