Росіяни випустили по житловому будинку в Сергіївці ракету для ураження авіаносців, - Зеленський

Це був не одиничний удар і не випадковість
Росіяни випустили по житловому будинку в Сергіївці ракету для ураження авіаносців, - Зеленський
Обстріл в Одеській області Фото: https://t.me/kt20220224
1 Липня 2022, 20:57
читать на русском

Президент Володимир Зеленський заявив, що росіяни випустили по житловому будинку в Сергіївці Одеської області протикорабельну крилату ракету, удар був цілеспрямованим.

Про це Зеленський сказав на спільному з прем'єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стьоре брифінгу в Києві, передає Укрінформ.

Сьогодні російська армія завдала чергового жорстокого ракетного удару. Ракета росії – це була надзвукова крилата протикорабельна, до речі, ракета. Вона ударила по звичайному житловому будинку в Одеській області у селищі Сергіївка. Такі ракети Х-22 створювали для ураження авіаносців та інших великих військових кораблів, а російська армія застосувала її проти звичайного будинку зі звичайними цивільними людьми, дев’ятиповерхового будинку, - розповів президент.

За його словами, це був не одиничний удар і не випадковість.

Це – цілеспрямований ракетний удар росії, терор росії проти наших міст, селищ, наших людей – дорослих і дітей, їм (росіянам – ред.) все одно, - наголосив Зеленський.

За його даними, від початку повномасштабної війни росія застосувала проти України близько 3 тис. ракет.

Така жорстокість російських дій лише підкреслює, наскільки правильними є рішення наших партнерів щодо надання Україні підтримки, перш за все, оборонної, - відзначив Зеленський.

Нагадаємо, що внаслідок ракетного удару по селу Сергіївка на Одещині загинули вже 20 людей.