Розкрили перші деталі того, як виглядатиме безпілотник Apple Car (фото)

Дебют "яблучного" безпілотника запланований на 2025 рік
Розкрили перші деталі того, як виглядатиме безпілотник Apple Car (фото)
Apple Car (Фото: Vanarama)
15 Грудня 2021, 19:27
читать на русском

Apple ретельно приховує інформацію про свій автомобільний проєкт. Однак лізингова компанія Vanarama, використовуючи патенти, подані технологічним гігантом, представила своє бачення майбутнього Apple Car.

Про це йдеться на сайті компанії Vanarama.

Зовні незграбний електромобіль виглядає компактним крос-хетчбеком. У нього буде вузька світлодіодна оптика і, несподівано, справжня решітка радіатора, як в автомобілях з ДВС. Можливо, вона потрібна для ефективного охолодження електричної силової установки. Біле матове забарвлення - "найпопулярніша колірна схема".

Для зручності посадки/висадки передні та задні двері відкриваються назустріч один одному, а дверні стійки взагалі відсутні.

Apple Car (Фото: Vanarama)

У салоні найпомітнішою ідеєю Apple є патент EP2581248B1, в якому детально описана модернізація традиційної автомобільної приладової панелі. Положення органів управління можна повністю налаштувати в залежності від уподобань водія, з майже нескінченною кількістю комбінацій.

Пропонуються також безшовні дисплеї без будь-яких чітких країв - це цілком вписується в мінімалістичний підхід Apple до дизайну.

Apple Car (Фото: Vanarama)

Патент на "інтелектуальний автоматизований помічник" також натякає на оновлений персональний асистент Siri, який замість того, щоб реагувати тільки на прямі питання і команди, створить інтерактивне середовище спілкування, вносячи зміни в характер руху і видаючи рекомендації водієві.

Бортова система автомобіля буде максимально синхронізована з гаджетами власника - смартфоном, розумним годинником і т. д.

Нагадаємо, Ілон Маск хоче випускати новий пікап Tesla Cybertruck лише в одному кольорі.

Читайте також

1