СБУ арештувала частину нафтопродуктопроводу Медведчука

Арештовано все майно стратегічного об'єкта: інфраструктура, будівлі та споруди
Головне
СБУ арештувала частину нафтопродуктопроводу Медведчука
Арешт нафтогону Фото: СБУ

Накладено арешт на частину нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок". Арештовано все майно стратегічного об'єкта: інфраструктура, будівлі та споруди, розташовані в Україні.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

За даними СБУ, рішення про арешт ухвалив Вищий антикорупційний суд України 23 лютого 2021 року на підставі доказів, зібраних СБУ у співпраці з іншими правоохоронними органами.

Зазначається, що майно від комерційної структури передадуть до Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

На цей час Службою безпеки України та Національним антикорупційним бюро проводяться заходи з передачі усього об’єкту нафтопродуктопроводу під контроль державного акціонерного товариства "Укртранснафта" для вжиття заходів щодо його збереження, - йдеться у повідомленні.

Читайте також

Нагадаємо, раніше слідчі СБУ та детективи НАБУ виявили, що службовці ТОВ "Прикарпатзахідтранс" на підставі завідомо підроблених документів незаконно заволоділи державним майном, вартість якого становить понад 200 млн грн.

За попередньою версією слідства СБУ, вибуття нафтопроводу з державної власності ставить під загрозу функціонування об’єктів важливого господарського значення.

Досудове розслідування триває, вживаються заходи для встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.