Шість областей покидають "червону" зону

Усі вони переходять в "жовту" зону карантину
Головне
Шість областей покидають "червону" зону
Коронавірус, карантин, люди в захисних масках Фото: УНІАН
23 Грудня 2021, 07:25
читать на русском

Державна комісія з ТЕБ та НС вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 23 грудня 2021 року "жовтий" рівень епідемічної небезпеки на території Житомирської, Київської, Миколаївської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов.

Міністр нагадав, що з 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину саме для "жовтої" зони. Тепер відвідувати громадські заклади на жовтому рівні епіднебезпеки можуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ – "жовтий" COVID-сертифікат чи довідку 063/о.

Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів потрібно мати принаймні одне щеплення проти COVID-19. Водночас для відвідування громадських закладів можна використовувати і негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання.

Таким чином на жовтому рівні епіднебезпеки громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має одного з перелічених документів.

Нагадаємо,  Кабінет міністрів України продовжив адаптивний карантин в державі до 31 березня 2022 року.

Читайте також

1