Шмигаль розповів про подальші плани уряду в боротьбі з Covid-19

Уряд і надалі застосовуватиме стратегію адаптивного карантину
Головне
Шмигаль розповів про подальші плани уряду в боротьбі з Covid-19
Денис Шмигаль (Фото: урядовий портал)

На думку Кабінету міністрів адаптивний карантин довів свою ефективність, а тому й надалі застосовуватиметься в Україні.

Про це під час засідання уряду повідомив прем`єр-міністр Денис Шмигаль.

Зокрема глава уряду нагадав, що за минулий тиждень одразу три області залишили "червону" зону карантину: Чернівецька, Львівська та Одеська.

Фактично по всіх областях ми бачимо зниження кількості нових випадків та госпіталізацій. Ще декілька регіонів найближчими тижням, або навіть днями зможуть послабити карантинні обмеження, - розповів Шмигаль (досьє Дениса Шмигаля).

Прем`єр наголосив, що  у місцевої влади залишаються інструменти, аби швидко реагувати та посилювати певні карантинні обмеження в разі різкого збільшення кількості нових випадків.

Саме такі принципи адаптивного карантину довели свою ефективність, і цей механізм буде збережено й надалі, - заявив Шмигаль.

Також очільник Кабміну нагадав, що уряд не буде посилювати карантин на Великдень та травневі свята, але посилить заходи контролю за дотриманням уже встановлених обмежень. Перш за все йдеться про соціальну дистанцію та масковий режим.

Попрошу дослуховуватись як до Міністерства охорони здоров’я, так і до лідерів церков та релігійних організацій, які закликають дотримуватись протиепідемічних норм та святкувати Великдень вдома, - підсумував Шмигаль.

Як відомо, 21 квітня уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до 30 червня. У червоній зоні карантину знаходяться Київ і 12 областей.

Читайте також