Синоптики розповіли, якою буде погода до кінця тижня

На всій території країни прогнозують опади
Синоптики розповіли, якою буде погода до кінця тижня
Дощ (фото: Pexels)

В Україні найближчим часом очікується дощ, мокрий сніг та часом грози, температура вдень коливатиметься від +10° до +15°.

Про це повідомили в Українському гідрометцентрі.

Зазначається, 2 квітня вітер південно-західний, у західних та північних областях з переходом на північно-західний, 7-12 м/с, на заході, вдень і на півдні країни подекуди пориви 15-20 м/с.

Температура вночі від +4° до +9° тепла, у південно-східній частині від +2° до -3°; вдень від +10° до +15° тепла, у західних та північних областях від +7° до +12°; у Карпатах вночі та вдень від -2° до +3°.

У Києві та  столичному регіоні 2 квітня вночі пройде помірний, вдень невеликий дощ. У столиці температура вночі від +6° до +8°, вдень від +8° до +10°, на Київщині вночі від +4° до +9°, вдень від +7° до +12°.

У суботу, 3 квітня, у південній та східній частинах, вдень і в Карпатському регіоні буде дощ, у Карпатах - з мокрим снігом, на решті територій опадів не передбачається. 4 квітня вночі в більшості західних, південних областей, Карпатах вдень буде дощ.

Температура вночі від +4° до -1°, вдень від +5° до +10° тепла, у південній та південно-східній частині вночі від +3° до +8°, вдень від +8° до +13°; в Карпатах вночі від -1° до -6°, вдень близько 0°.

Читайте також

У Києві та області 3-4 квітня синоптики не прогнозують опади, лише вдень 4 квітня невеликий дощ. Вітер північно-західний з переходом на північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі від +4° до -1°, вдень від +5° до +10°.

5 квітня у південній частині, вдень і в східних та центральних областях дощі, на решті території без істотних опадів. 6 квітня невеликі дощі по всій території України, крім західних регіонів.

Температура вночі від 0° до +5°, у західних, північних та центральних областях від +3° до -2°; вдень віл +6° до +12°, 6 квітня у південній частині та західних областях до +15°; в Карпатах вночі -1° до -6°, вдень від 0° до +5°.


Контекст. Синоптики українського гідрометцентру прогнозують, що у квітні 2021 року середня місячна температура повітря в Україні очікується в межах 8-11 градусів тепла.

Згідно з прогнозом синоптиків, місячна кількість опадів очікується 30-57 мм, в Карпатах 62-88 мм, що в межах середніх багаторічних значень.