Справжнє гетто: окупанти в Маріуполі роздають жителям листівки з правилами поведінки (фото)

Обмеження переміщення, обмеження свободи, обмеження прав і повна розруха
Справжнє гетто: окупанти в Маріуполі роздають жителям листівки з правилами поведінки (фото)
Наслідки російських обстрілів, Маріуполь / Фото з Facebook
29 Квітня 2022, 17:30
читать на русском

Жителів заблокованого Маріуполя російські окупанти роздають листівки під назвою "Основні питання". Там описуються встановлені загарбниками правила поведінки та життя в місті.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, окупанти стверджують, що всі маріупольці повинні проходити обов’язкову "фільтрацію", яку загарбники називають "верифікацією".

Окупаційна влада розповсюджує в Маріуполі такі листівки "Основні питання". Саме вони показують всі реалії теперішнього і майбутнього Маріуполя під час окупації. Обмеження переміщення, обмеження свободи, обмеження прав і повна розруха. Тотальний контроль. Справжнє гетто, – йдеться в повідомленні.

На цих папірцях орки повідомляють про "верифікацію", яку повинні пройти жителі Маріуполя. Вона обов’язкова для всіх – не тільки для тих, хто виїжджає з міста, а й для тих, хто хоче їхати навіть до окупованого Донецька. Водночас, як повідомляється, перевести безготівкові гроші в готівку неможливо.

Справжнє гетто: окупанти в Маріуполі роздають жителям листівки з правилами поведінки (фото)

Також неможливо отримати компенсації за зруйноване житло. При цьому маріупольці не можуть відновити помешкання власним коштом.

Справжнє гетто: окупанти в Маріуполі роздають жителям листівки з правилами поведінки (фото)

Зазначається, що пересуватися власними авто навіть до окупованої частини Донецької області дозволено виключно в складі колони.

Щодо виїзду на вільні території України, то він можливий, проте окупанти залякують жителів, що їм нібито одразу "вручать повістку і відправлять на фронт".

Справжнє гетто: окупанти в Маріуполі роздають жителям листівки з правилами поведінки (фото)

Андрющенко закликав жителів Маріуполя передавати усім, що "ніхто нікому нічого не вручає.

Україна чекає на маріупольців вдома з теплими обіймами, – наголосив радник мера.

Нагадаємо, що у Маріуполі російські окупанти через шахрайські фінансові операції забирають у людей гроші та виманюють персональні дані.

Читайте також
1