Спробу підкупу керівника Держлікслужби викрили в Україні (фото)

Чиновнику пропонували хабар за дозвіл на ввезення заборонених препаратів
Спробу підкупу керівника Держлікслужби викрили в Україні (фото)
9 Грудня 2022, 15:14
читать на русском

Співробітники СБУ спільно з НАБУ та САП викрили підприємця, який пропонував хабар керівнику Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Про це повідомили в СБУ.

Слідство встановило, що іноземець пропонував українському посадовцю кошти, аби той надав дозвіл для швидкого ввезення препаратів, які віднесені до прекурсорів і наркотичних лікарських засобів, на територію України з-за кордону.

Особу викрили та затримали "на гарячому" під час спроби передачі неправомірної вигоди у $10 тис. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру.

Попередня правова кваліфікація – ч.4 ст.369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Досудове розслідування наведених фактів детективи НАБУ розпочали у листопаді 2022 року за заявою керівника Держлікслужби.

Нагадаємо, 18 жовтня 2022 року НАБУ і САП викрили колишнього нардепа на спробі підкупу за 22 млн євро міського голови Дніпра Бориса Філатова. Це одна з рекордних сум пропонованої неправомірної вигоди, зафіксованої правоохоронцями в Україні.

Читайте також

1