Стало відомо, коли можуть знову заборонити продаж алкоголю в Києві

Продаж алкоголю просили дозволити київські ресторани
Стало відомо, коли можуть знову заборонити продаж алкоголю в Києві
Вино, алкоголь фото: pexels
5 Квітня 2022, 14:43
читать на русском

У Києві вирішили дозволити продаж алкоголю через відновлення роботи бізнесу, зокрема ресторанів. Проте продаж спиртних напоїв можуть знову обмежити.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час телемарафону.

Насправді це досить дискусійне питання (ред. про заборону продажу алкоголю в Києві під час воєнного стану), яке триває і зараз. Разом з тим питання не стояло у відсутності спиртних напоїв у місті. Алкоголь продавали, але поза прилавками і на чорному ринку. Тому, коли почали говорити про те, що повинні відновлювати бізнес в Києві, тому приймали таке рішення, - сказав Микола Поворозник.

Він зазначив, що продаж спиртних напоїв відновили через прохання барів та ресторанів столиці. Проте в КМДА ще кілька днів будуть моніторити ситуацію, що склалася з продажем алкоголю, а потім дивитимуться на висновки фахівців. Тому, якщо буде потрібно знову обмежити продаж спиртних напоїв - будуть обмежувати.

Нагадаємо, в  середу, 30 березня, у Києві пройшло засідання Київської міської ради, на якому депутати прийняли ряд рішень щодо стимулювання роботи бізнесу у столиці.

Читайте також

1