Степанов заявив, що кількість хворих на COVID-19 зменшилась вперше від серпня

Однак кількість тестувань в Україні не змінилась
Степанов заявив, що кількість хворих на COVID-19 зменшилась вперше від серпня
Коронавірус (фото: Pexels)

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив про зменшення кількості хворих на COVID-19 вперше за весь час. За минулий тиждень в Україні зафіксували майже на 7,5 тисяч хворих на коронавірус менше, ніж на позаминулому.

Про це він повідомив на брифінгу у понеділок, 7 грудня.

За словами Степанова (досьє Максима Степанова) зазначив, що за минулий тиждень захворіло всього 89 322 людини. Міністр наголосив, що, починаючи з кінця серпня, в Україні вперше отримали зменшення кількості хворих у порівнянні з позаминулим тижнем.

Якщо на позаминулому тижні, з 23 по 29 листопада, було 96 936 хворих, то зараз, за тиждень з 30 листопада по 6 грудня, - 89 322. Тобто майже на 7,5 тисяч менше, - сказав Степанов.

Очільник МОЗ зазначив, що кількість тестувань в Україні не змінилася, оскільки цього тижня зробили майже стільки ж, скільки й позаминулого тижня, а це близько 279 тисяч.

Читайте також

Також Степанов повідомив, що минулого тижня госпіталізували менше хворих на COVID-19. За його словами, минулого тижня госпіталізували 10 100 осіб, а позаминулого - 11 606.

Тобто на 1,5 тисячі менше людей було госпіталізовано у лікарні з підтвердженим діагнозом або з підозрою на COVID-19. Також ми отримали зменшення динаміки вперше за весь час, починаючи з серпня, - сказав Степанов.

Нагадаємо, що кількість нових випадків коронавірусу в Україні значно знизилася. 8 641 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 7 грудня 2020 року. Зокрема, захворіли 390 дітей та 284 медпрацівники.