Суд наклав арешт на корпоративні права Brocard через власницю з росії

Арешт наклали у рамках кримінального провадження про присвоєння майна та фінансування агресії
Суд наклав арешт на корпоративні права Brocard через власницю з росії
Брокард / Фото: brocard.ua
2 Липня 2022, 15:37
читать на русском

Подільський районний суд Києва 18 травня наклав арешт на 100% корпоративних прав ТОВ "Брокард-Україна", що належать кіпрській компанії Інденон Холдінг Лімітед, а через неї – росіянці Тетяні Володіній, власниці російської мережі "Л'Етуаль".

Про це повідомляє Ліга.Бізнес з посиланням на ухвалу після того, як до судового реєстру відкрили публічний доступ.

Арешт наклали у рамках кримінального провадження про присвоєння майна (ч. 5 ст. 191 КК) та фінансування агресії проти України (ч. 2 ст. 110-2 КК).

Суд заборонив Володіній та її представникам відчужувати корпоративні права на "Брокард-Україна", але на початку червня Brocard розіслав партнерам повідомлення про зміну власника – компанію продали парфумерному холдингу Philippe Benacin Holding (як пізніше з'ясувалося – без дозволу Антимонопольного комітету).

Після цього адвокати "Брокард-Україна" попросили суд скасувати арешт майна з огляду на те, що кінцевим бенефіціарним власником компанії став громадянин Франції Філіп Бенасін.

Суд задовольнив клопотання Брокард-Україна, але частково. Арешт залишається чинним, як і заборона вчиняти будь-які дії, пов'язані з проведенням державної реєстрації права власності на корпоративні права компанії. Водночас їй дозволили поміняти директора та місцеперебування юридичної особи.

Станом на 1 січня мережа Brocard налічувала близько 100 магазинів у 26 містах України. Штат компанії складав 1808 осіб.

Нагадаємо, що в Україні арештовано корпоративні права однієї з найбільших туристичних агенцій України "TUI", кінцевим бенефіціаром якої є російський мільярдер Олексій Мордашов, відомий як "железный мальчик".

Читайте також

1