Це перша олімпійська медаль України у змаганнях з тенісу
Головне
31 Липня 2021, 16:00

Тенісистка Еліна Світоліна здобула п'яту бронзу для України на Олімпійських іграх в Токіо.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет, "перша ракетка України" виборола бронзову нагороду в змаганнях індивідуального турніру на кортах тенісного парку "Аріаке".

Під час турніру з представницею Казахстану Оленою Рибакіною, Світоліна виграла з рахунком : 1:6; 7:6 ; 6:4.

Бронзова медаль Світоліної в японській столиці – справжнє досягнення - адже за всю історію незалежної України жодному нашим землякам ще не вдавалося підійматися на олімпійський п’єдестал у тенісі, - кажуть у НОК.

Нагадаємо, перша медаль України на Олімпіаді-2020 належить українській спортсменці дзюдоїстці Дар`ї Білодід. Другу нагороду у Токіо для України приніс фехтувальник Ігор Рейзлін. Третю медаль Олімпіади 27 липня здобули "стрілки" Олена Костевич та Олег Омельчук. 29 липня український спортсмен-плавець Михайло Романчук виграв четверту бронзову медаль на Олімпіаді-2020 у Токіо.