У Донецькій області працівника шахти вбила дев'ятитонна металева секція

У той час на шахті проводились монтажні роботи
У Донецькій області працівника шахти вбила дев'ятитонна металева секція
Вугільна шахта Фото: ua-energy.org
25 Березня, 18:02
читать на русском

У Покровську Донецької області на шахті "Білозерська" на працівника впала 9-тонна металева секція, внаслідок чого він загинув.

Про це повідомив відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

Зазначається, що у Покровську прокуратура з’ясовує обставини смертельного травмування працівника на вугільному підприємстві

Слідство з'ясувало, що 25 березня 2021 року близько 04:00 на шахті "Білозерська" під час монтажних робіт металева секція вагою 9 тонн впала на 35-річного працівника підприємства. Від отриманих травм чоловік помер на місці.

Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії для встановлення усіх обставин та свідків події, - йдеться у повідомленні.

Читайте також

Покровська окружна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель особи (ч. 2 ст. 272 КК України).

Нагадаємо, у Києві в районі Академмістечка двоє робітників впали в шахту ліфта на будівництві. Один з них - 21-річний чоловік - загинув від отриманих травм. Другий перебуває в лікарні. Правоохоронці з'ясовують подробиці цієї події, а також встановлюють причини, які привели до смерті будівельника.

1