У двох областях України проходять вибори народних депутатів

Усі 229 виборчих дільниць відкрилися вчасно
У двох областях України проходять вибори народних депутатів
Скриньки для бюлетенів, вибори (фото: Парламент UA)

28 березня в одномандатних виборчих округах №50 (Донецька область) та №87 (Івано-Франківська область) відбуваються проміжні вибори народних депутатів України.

Як повідомляє Центрвиборчком, всі 229 виборчих дільниць (221 – звичайна та 8 – спеціальних) відкрилися вчасно, о 8:00. Загалом майже 295 тисяч виборців зможуть взяти участь у голосуванні в обох округах.

Станом на 9:00 надзвичайних подій на виборчих дільницях не зафіксовано, голосування триває у штатному режимі з системним дотриманням протиепідемічних заходів.

Виборчі дільниці забезпечені необхідними матеріально-технічними засобами та інформаційно-довідковими плакатами, у тому числі засобами протиепідемічного захисту та роз’яснювальними матеріалами про захист від вірусних інфекцій, профілактику інфікування коронавірусом та його поширення, - кажуть у ЦВК.

Читайте також

Зазначається, що у приміщеннях виборчих дільниць нанесені своєрідні безпечні лінії черги з необхідною дистанцією, проводяться періодична дезінфекція поверхонь та регулярне провітрювання приміщень.

Також на дільницях чергують медичні працівники, які моніторять стан здоровʼя виборців та допомагають ДВК здійснювати дезінфікаційні заходи.

Результати проміжних виборів народних депутатів України в цих округах мають бути встановлені не пізніше як на пʼятнадцятий день з дня голосування, тобто до 12 квітня 2021 року включно.

Нагадаємо, у проміжних виборах до Верховної Ради беруть участь 32 кандидати.

1