У Києві обмежили в’їзд великовагового транспорту

Обмеження ввели через спеку
Головне
У Києві обмежили в’їзд великовагового транспорту
Автівка, вантажівка, дорога, траса, транспорт Фото: Magali Guimarães з Pexels

У Києві із 14:00 20 червня обмежили рух для великовагового автотранспорту в місто у зв’язку зі спекою.

Про це повідомили у Департаменті муніципальної безпеки КМДА.

Зокрема, через перевищення денної температури повітря понад +28 градусів обмежується в’їзд великовагового автотранспорту вагою понад 24 тонни й навантаженням на вісь понад 7 тонн.

Обмеження здійснюється на всіх під’їздах до Києва.

Оперативний контроль за дотриманням водіями великовагових транспортних засобів обмеження руху вулично-дорожньою мережею столиці здійснює Патрульна поліція, - йдеться у повідомленні.

У КМДА повідомили, що з настанням спекотних днів підпорядковані підприємства "Київавтодору" посилили миття і полив вулиць. Зараз спецтехніка працює у посиленому режимі.

Упродовж цієї доби на дорогах працює понад 67 одиниць поливомийних машин.

Завдяки інтенсивному поливу і миттю – зменшується кількість випарів шкідливих речовин від розпеченого асфальту. Також змивається пил і бруд. А ще така робота запобігає передчасній деформації асфальтобетонного покриття, особливо на дорогах з інтенсивним трафіком, - розповіла влада столиці.

Миття магістральних вулиць проводять із 23:00 до 6:00 години ранку, коли трафік найменший. Інші вулиці – упродовж доби.

Нагадаємо, щороку в Україні на початку літнього сезону вводяться обмеження для руху вантажівок у спеку задля збереження автомобільних доріг загального користування. Цьогоріч обмеження почали діяти з 1 червня.

Читайте також

1