У Києві - посилена комендантська година: чи працюватиме метро

Станції метро працюють у режимі укриття
Головне
У Києві - посилена комендантська година: чи працюватиме метро
Поліція, обмежувальна стрічка Фото: Телеграм КМДА
16 Березня 2022, 12:01
читать на русском

До ранку 17 березня у Києві діятиме посилена комендантська година. На цей же час оголошено комендантську годину й у Київській області.

Про це нагадав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він зазначив, що під час комендантської години заборонено пересування містом без спецперепусток. Рух автівками без спецперепусток також суворо заборонений.

Виходити можна лише, щоб дістатися до найближчого укриття. Цивільні особи, які перебуватимуть на вулиці без перепусток під час комендантської години, вважатимуться учасниками ворожої ДРГ, – сказав Поворозник.

За його словами, правила комендантської години розповсюджуються й на представників ЗМІ.

Пересуватися містом, якщо ви не представник силового блоку, заборонено. Навіть за наявної акредитації преси від ЗСУ пересуватися під час комендантської години заборонено. Пересуватися вулицями міста можна виключно за наявності спецперепустки, отриманої раніше. Ставтеся з розумінням до жорстких, але необхідних заходів, – наголосив чиновник.

Під час комендантської години в місті не працюють магазини, аптеки, громадський транспорт, установи, підприємства тощо.

При цьому працюють комунальні служби міста, станції метро працюють у режимі укриття – рух поїздів не здійснюється. Столична "швидка" й лікарні працюють у режимі воєнного часу та забезпечують надання необхідної медичної допомоги. Працівники критичної інфраструктури комунальних підприємств працюють за наявності перепусток.

Київська влада просить усіх мешканців міста залишатися вдома, не порушувати правила комендантської години.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко повідомив, що комендантська година в столиці триватиме від 15 березня до сьомої години ранку 17 березня. Такі ж обмеження ввели у Київській області.