У Києві відкрили перший магазин подарунків, створених соціальними підприємцями

Придбавши подарунок в такому магазині людина автоматично жертвує гроші на благодійність
У Києві відкрили перший магазин подарунків, створених соціальними підприємцями
15 Листопада 2022, 17:34
читать на русском

15 листопада в ТЦ "Універмаг "Україна" відкрили перший в Україні офлайн магазину подарунків створених соціальними підприємцями - "ДоброДій".

В ньому представлені близько 200 товарів від 10 виробників, кожен з яких має свою соціальну місію: це і допомога ЗСУ, і створення робочих місць для переселенців та пенсіонерів, і допомога дітям, і благодійна діяльність.

"Ідея створення такого проєкту виникла давно, проте за реалізацію взялися лише цього літа. Основна мета - допомогти тим соціальним підприємцям, які вже давно системно спрямовують суттєву частину свого прибутку на добрі справи, масштабувати свою соціальну місію", - розповіла засновниця магазину Ольга Пономаренко.

Вона пояснила, що соціальне підприємництво - це не про заробіток в класичному розумінні. Це - про пошук можливостей допомагати іншим, адже основна риса такої діяльності - це систематичний перерахунок більшої частини свого прибутку на благодійність. Тож купуючи товари в магазині подарунків "ДоброДій" ви автоматично стаєте ДоброДієм, приносячи не тільки щастя отримувачу подарунка, а й по суті робите для когось добро.

"На цей час в магазині подарунків представлені 10 виробників, проте ми активно запрошуємо приєднуватися до цього ком’юніті й інших соціальних підприємців. Для цього необхідно просто заповнити заявку", - каже Ольга Пономаренко.

Досі в Україні не було аналогічних проєктів. Саме тому засновниця магазину Ольга Пономаренко вирішила об'єднати й представляти українських соціальних підприємців на поличках магазину подарунків "ДоброДій" та дати можливість цим виробникам робити ще більше добра.

Про кожен з брендів та їхню соціальну місію вже можна почитати у ТГ-каналі "ДоброДій", а також в Інстаграмі  та Фейсбуці.

Графік роботи магазину подарунків "ДоброДій" - щодня з 10:00 до 20:00.

Нагадаємо, засновник криптовалюти Ethereum Віталій Бутерін пожертвував майже 5 мільйонів доларів для України.

1