У парламенті ухвалили закон про порядок оформлення відстрочки від мобілізації

Військовозобов`язаних можна забронювати на строк до 12 місяців, якщо ті потрібні для безперебійної роботи підприємств
Головне
У парламенті ухвалили закон про порядок оформлення відстрочки від мобілізації
Українські військові Фото: president.gov.ua
4 Листопада 2022, 16:28
читать на русском

Рада ухвалила закон про порядок бронювання військовозобов'язаних (оформлення відстрочки від мобілізації на строк до 12 місяців співробітнику, який потрібен для безперебійної роботи підприємства).

Про це повідомив у Телеграм нардеп Ярослав Железняк.

Згідно із законопроєктом, бронюватимуться співробітники:

  •  органів держвлади та місцевого самоврядування, якщо їхня робота необхідна для забезпечення цих органів у воєнний час;
  • підприємств та організацій, яким поставлені мобілізаційні завдання, якщо працівники залучені до їх виконання;
  • підприємств, які виробляють продукцію оборонного призначення;
  • підприємств, які критично важливі для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення у особливий період.

Нагадаємо, чоловіки, дружини яких проходять дійсну військову службу, мають право виїхати з України під час дії воєнного стану за умови, якщо на утриманні подружжя є діти віком до 18 років.

Держслужбовці під час дії в Україні воєнного стану можуть поїхати за кордон, однак є певні умови. У разі виїзду з України військовозобов’язаних, заброньованих на період мобілізації та на воєнний час такі особи крім документів, зазначених у статті 2 Закон України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України", мають також надати документи, що підтверджують відрядження або відпустку.

Читайте також